به فروشگاه اینترنتی تشک نفیس خوش آمدید...😊
بهترین تشک طبی برای دیسک کمر همراه ارسال رایگان

فهرست مطالب

تشک‌های طبی، بهترین انتخاب برای التیام درد دیسک کمر می‌باشد. اما “بهترین تشک طبی برای دیسک کمر” با توجه به نوع عارضه، وزن و حالات خواب متفاوت خواهد بود. در این مقاله علاوه بر بررسی این موارد، به معرفی 9 مدل از بهترین تشک‌های طبی مناسب دیسک کمر خواهیم پرداخت.

انتخاب بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

انتخاب بهترین تشک طبی برای دیسک کمر، به نوع و شدت این عارضه وابسته است. اگر دیسک کمر سیاتیک دارید، تشک با سفتی متوسط و دارای مموری فوم گزینه مناسبی برای این عارضه است. اگر دیسک کمر گردنی یا دیسک شدید دارید تشک‌های طبی اسفنجی سفت پشتیبانی مناسبی از گردن و کمر فراهم کرده و تراز ستون فقرات را به خوبی حفظ می‌کنند.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر با وزن و عادات خواب

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر برای افراد سنگین وزن

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر با وزن و عادات خواب

به طور کلی با افزایش وزن، میزان سفتی تشک نیز باید افزایش یابد. برای افراد با وزن بالای 90 کیلوگرم باید تشکی سفت تهیه شود تا از فرو رفتن آن‌ها در تشک جلوگیری شده و تراز ستون فقرات حفظ شود. اگر عادت به خوابیدن روی شکم یا پشت را دارید باید تشک سفت تهیه کرده و اگر عادت به خوابیدن روی پهلو دارید می‌توانید تشک نرم‌تری تهیه کنید.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: نفیس

برند نفیس یکی از معدود برندهایی است که انواع تشک‌های طبی و طبی فنری را با ویژگی‌های مختلف برای پوشش انواع نیازها تولید کرده است. تمامی تشک‌های طبی نفیس دارای رویه آنتی باکتریال، پلی استر ضدحساسیت و ترموباند عرق گیر می‌باشند. همچنین تمام تشک‌های طبی نفیس دارای ویژگی دوطرفه بودن (یک طرف نرم‌تر و طرف دیگر سفت‌تر) هستند.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی اسفنجی نفیس

تشک‌های دو طرفه طبی اسفنجی نفیس از اسفنج یا ترموفلت ساخته شده‌اند که ترتیب لایه‌های این تشک‌ها کامل توضیح می‌دهیم. مدیکال B و C، مدل‌های طبی اسفنجی نفیس می‌باشد.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی اسفنجی مدیکال B

تشک مدیکال B برای افراد تا وزن 110 کیلوگرم مناسب است. هسته تشک از اسفنج تماما فشرده با دانسیته kg/m3 80 استفاده شده تا سفتی زیادی داشته باشد. در طرف رو و زیر تشک از 6 لایه اسفنج با دانسیته kg/m3 30 استفاده شده تا سفتی متعادلی به تشک دهد. درجه سفتی یک طرف این تشک 8 و طرف دیگر 7 می‌باشد. همچنین این تشک دارای گارانتی 6 ساله است.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: مدیکال C

هسته تشک مدیکال C از ترموفلت و فوم پلی اتیلن متراکم تشکیل شده که در روی آن دو لایه اسفنج با دانسیته kg/m3 30 و در زیر هسته، چهار لایه اسفنج با دانسیته kg/m3 80 استفاده شده است. درجه سفتی روی تشک 7 و زیر تشک 8 بوده که قابل استفاده برای افراد تا وزن 80 کیلوگرم است. گارانتی این تشک 4 سال می‌باشد.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی فنری نفیس

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی فنری نفیس

تشک‌های طبی فنری نفیس شامل دو دسته طبی فنری متصل و طبی فنری منفصل شده که به معرفی کامل مدل‌های آن می‌پردازیم.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی فنری متصل

تشک‌های طبی فنری متصل نفیس با تراکم 225 عدد فنر در تشک یک نفره تولید می‌شوند که جزء تشک‌های طبی فنری متصل با کیفیت به حساب می‌آیند. همچنین برای تقویت لبه‌های این تشک‌ها از فنر M کناره و فوم تقویت کننده دیواره استفاده شده است.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی فنری متصل ارکیده B

در لایه‌های تشک ارکیده B از دو لایه ترموفلت و چهار لایه اسفنج ریباند با دانسیته kg/m3 80 استفاده شده که علاوه بر سفتی و نرمی متوسط، توانایی تحمل وزن تا 120 کیلوگرم را دارد. این تشک با گارانتی 8 ساله عرضه شده و درجه سفتی رو و زیر آن به ترتیب 5 و 7 می باشد.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی فنری متصل ارکیده C

در لایه‌های این تشک علاوه بر اسفنج ریباند، از لایه ترموفلت g 1200 نیز استفاده شده تا فشار موضعی ناشی از فنرها را کاهش دهد. این تشک با درجه سفتی 6 در رو و 8 در زیر تولید شده که دارای گارانتی 7 ساله نیز هست. این تشک برای افراد تا وزن 100 کیلوگرم مناسب می‌باشد.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی فنری متصل نیلوفر A

تشک نیلوفر A نفیس با ضمانت 6 ساله عرضه می‌شود. در طرف رو این تشک از اسفنج ریباند استفاده شده و دارای درجه سفتی 4 می‌باشد. در طرف زیر نیلوفر A ترموفلت g 2400 به کار رفته که باعث کاهش فشار فنرها و درجه سفتی 6 در زیر تشک شده است. این تشک برای افراد تا وزن 90 کیلوگرم مناسب می‌باشد.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی فنری متصل نیلوفر B

تشک طبی فنری متصل نیلوفر B تحملی وزن تا 85 کیلوگرم را دارا بوده و ضمانتنامه 5 ساله دارد. لایه‌های این تشک شامل اسفنج با دانسیته kg/m3 80، ترموفلت g 1200 و ترموفلت g 2400 بوده که درجات سفتی رو و زیر این تشک 4 و 6 می‌باشد.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی فنری منفصل

بهترین تشک مناسب دیسک کمر

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی فنری منفصل

تشک‌های طبی فنری منفصل نفیس از فنرهای مستقل از هم تشکیل شده که سبب شده غلت زدن روی تشک باعث ایجاد لرزش در کل تشک نشود. این تشک‌ها با تراکم حداکثری 370 عدد فنر در تشک یک نفره تولید شده و مدل‌های آن شامل اسلیپ پلاس A و B و C می‌شود که هر کدام را جداگانه توضیح می‌دهیم. همچنین در این تشک‌ها از اسفنج متراکم و فریم مفتول فنری برای تقویت لبه‌های تشک استفاده شده است.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی فنری منفصل اسلیپ پلاس A

لوکس‌ترین مدل تشک طبی نفیس، تشک اسلیپ پلاس A است. در لایه‌های این تشک علاوه بر 8 لایه اسفنج، از مموری فوم یا فوم هوشمند نیز استفاده شده که به خوبی فرم بدن را به خود می‌گیرد. این ویژگی برای افرادی که دچار گودی کمر هستند باعث پر شدن این گودی شده و ایجاد خوابی راحت می‌کند. این تشک تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل کرده و 10 سال ضمانت دارد.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی فنری منفصل اسلیپ پلاس B

تشک اسلیپ پلاس B نفیس دارای درجات سفتی 6 و 7 بوده که گارانتی 9 ساله دارد. لایه‌های این تشک شامل 6 لایه اسفنج ریباند و 2 لایه اسفنج 30 کیلویی شده که فرم بدن را به خوبی به خود می‌گیرند. این تشک برای افراد تا وزن 110 کیلوگرم مناسب است.

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر: طبی فنری منفصل اسلیپ پلاس C

تشک اسلیپ پلاس C نفیس دارای 6 لایه اسفنج و دو لایه ترموفلت متراکم می‌باشد که باعث ایجاد سفتی متوسط در تشک می‌شود. این تشک دارای گارانتی 8 ساله است و افراد تا وزن 90 کیلوگرم می‌توانند از این تشک استفاده کنند.

جمع بندی بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر را بر اساس نوع عارضه و عادت خواب دانسته و با بهترین مدل‌های این تشک‌ها آشنا شدید. با خرید از برند نفیس علاوه بر مزایایی چون ارسال رایگان به سراسر کشور، شرایط اقساطی (بدون افزایش قیمت نسبت به نقدی) و گارانتی‌های طولانی مدت، از مهلت تست دو هفته‌ای تمامی تشک‌های طبی نیز بهره مند می‌شوید.

جمع بندی بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

مجموعه تشک نفیس مدل­های تشک مدیکال B و C را برای افراد دچار دیسک کمر و با توجه وزن شما تهیه دیده است. علاوه بر مدل مدیکال تشک نفیس برای افرادی که قصد خوابیدن بر روی زمین دارند نیز محصولی با نام تاپر پد دارد . این تشک زمینی که تشکی کاملا طبی است دارای قطر 7 سانتی متر می باشد و نیاز شخصی که دیسک کمر دارد را برطرف می کند.

 

منابع

youtube.com

wikipedia.org

www.ncbi.nlm.nih.gov

سبد خرید
فروشگاه
حساب کاربری من