به فروشگاه اینترنتی تشک نفیس خوش آمدید...😊
بهترین تشک فنر منفصل برای شما کدام است؟

فهرست مطالب

بهترین تشک فنر منفصل

انتخاب بهترین تشک فنر منفصل (یا همان تشک فنر پاکتی) به شاخص‌های زیادی نظیر (وزن، قد، مشکلات و عارضه‌های کمری (نظیر کمردرد و دیسک کمر) و حالت خواب) بستگی دارد. در ادامه این مقاله از نفیس معیارهای انتخاب بهترین تشک فنر پاکتی تشریح گردیده است.

انتخاب بهترین تشک فنر منفصل

اولین قدم، توجه به وزن و قدتان است. تشک باید به گونه‌ای باشد که وزن شما را به طور کامل پشتیبانی کند و در عین حال برای قدتان نیز مناسب باشد. دومین قدم اینکه عادت خوابتان را در نظر بگیرید. اگر از دردهای عضلانی یا مفصلی رنج می‌برید، به دنبال تشکی باشید که از نقاط دردناک بدن شما پشتیبانی بیشتری کند.

بهترین تشک فنر منفصل بر اساس وزن

بهترین تشک فنر منفصل بر اساس وزن

بهترین تشک فنر منفصل بر اساس وزن

به طور کلی، افراد با وزن کم (زیر 70 کیلوگرم) می‌توانند از تشک‌های فنر منفصل با تراکم فنری پایین‌تر و نرم‌تر استفاده کنند. برای افراد با وزن متوسط (70 تا 90 کیلوگرم) تشک‌هایی با تراکم فنری متوسط و سفتی متعادل ایده‌آل خواهد بود. افراد سنگین‌وزن (بالای 90 کیلوگرم) به تشک‌هایی با تراکم فنری بالا و سفتی بیشتر برای پشتیبانی کامل از وزن خود نیاز دارند.

بهترین تشک فنر منفصل بر اساس حالت خواب

بهترین تشک فنر منفصل بر اساس حالت خواب شما

بهترین تشک فنر پاکتی بر اساس حالت خواب شما

اگر به پهلو می‌خوابید، به تشکی با برجستگی‌های بیشتر نیاز دارید. در حالی که اگر به پشت یا شکم می‌خوابید، تشکی با سطح صاف‌تر مناسب شما خواهد بود.

مناسب ترین تشک فنر منفصل برای افراد دارای مشکلات کمر درد

افرادی که دچار مشکلات جسمانی مانند دیسک کمر هستند باید از تشک‌های فنر منفصل با زون حمایتی مموری فوم و دارای ارتفاع مناسب استفاده نمایند.

بهترین تشک فنر منفصل برای زوجین

بهترین تشک فنر منفصل زوجین

بهترین تشک فنر پاکتی برای زوجین

بهترین نوع تشک فنر منفصل برای زوجین، تشکی است که دارای فنرهای مستقل، ابعاد مناسب و درجه سفتی متناسب با سلیقه هر دو نفر باشد.

بهترین تشک فنر منفصل برای افراد گرمایی

برخی از تشک‌های فنر منفصل دارای رویه‌هایی از جنس الیاف طبیعی مانند پنبه یا بامبو هستند که به گردش هوا در تشک کمک می‌کنند و از تعریق بیش از حد جلوگیری می‌کنند. افراد گرمایی بهتر است از تشک فنر منفصل با فنرهای مرتفع استفاده نمایند زیرا فنرهای مرتفع فضای بیشتری بین ذرات تشک ایجاد می‌کنند و به گردش هوای بهتر در تشک کمک می‌کنند.

معرفی بهترین تشک فنر منفصل نفیس

بهترین تشک فنر منفصل نفیس

بهترین تشک فنر پاکتی نفیس

تشک نفیس انواع تشک‌های فنر منفصل به نام‌های اسلیپ پلاس A، اسلیپ پلاسB پد متصل و اسلیپ پلاسC تولید می‌کند که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

بهترین تشک فنر منفصل: مدل اسلیپ پلاس A

در این تشک از بهترین نوع اسکلت پاکتی با تراکم بالا و همچنین اسفنج ویژه  چند لایه استفاده شده است. ارتفاع تشک 37 +_1cm و دارای 10 سال ضمانت می‌باشد. این محصول دارای دو طرف تابستانه و زمستانه می‌باشد که این ویژگی باعث می‌شود در 6 ماه سال شما از طرف سفت تر و خنک تر محصول استفاده نمایید و در 6 ماه سال از طرف نرم تر و گرمتر محصول. این تشک مناسب افراد تا وزن 120 کیلوگرم است.

بهترین تشک فنر منفصل: مدل اسلیپ پلاسB پد متصل

اسلیپ پلاسB از بهترین نوع اسکلت پاکتی با تراکم بالا و همچنین اسفنج ویژه  چند لایه استفاده شده است. همچنین دارای دو طرف تابستانه و زمستانه می‌باشد. علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده، در یک طرف این محصول پد متصل به تشک به کار رفته که باعث می‌شود گودی‌های کمر و پشت شانه شما را به خوبی پوشش دهد.

بهترین تشک فنر منفصل: اسلیپ پلاسC

تشک فنر منفصل اسلیپ پلاسC دارای 8 سال ضمانت، ارتفاع تشک 26 سانتی متر و مناسب برای افراد تا وزن 90 کیلوگرم می‌باشد. ساختار رویه پارچه گردبافت آنتي باكتريال و دارای لایه ترموباند عرق گیر و عایق حرارتی است.

جمع بندی انتخاب بهترین تشک فنر منفصل

با توجه به مطالب ذکر شده بهترین تشک فنر منفصل برای افراد مختلف با ویژگی‌های مختلف، متفاوت است. ما در نفیس برای راحتی خیال شما و اطمینان از خریدی مناسب، 2 هفته مهلت تست با شرط مرجوعی (در صورت عدم رضایت) در نظر گرفته‌ایم. ارسال رایگان و شرایط اقساطی ویژه نیز تنها برخی از مزیت‌های خرید مستقیم از کارخانه تشک نفیس است.

منابع:

 

wikipedia.org

proquest.com

سبد خرید
فروشگاه
حساب کاربری من