به فروشگاه اینترنتی تشک نفیس خوش آمدید...😊
10مدل بهترین نوع تشک برای کمردرد: 3 نکته کلیدی+ ارسال رایگان

فهرست مطالب

انتخاب بهترین نوع تشک برای کمردرد می‌تواند به شدت کیفیت خواب شما را بهبود بخشد و از بروز مشکلات جدی‌تر جلوگیری کند. در این مقاله، به بررسی 10 مدل برتر تشک‌های مناسب برای کمردرد خواهیم پرداخت و نکات کلیدی که باید در خرید آن‌ها رعایت کنید را بیان می‌کنیم. همچنین با مزایای خرید تشک مناسب کمردرد از نفیس (نظیر ارسال رایگان،2 هفته مهلت تست و…) آشنا خواهید شد. همراه ما باشید تا انتخابی هوشمندانه و موثر داشته باشید.

ویژگی‌های بهترین نوع تشک برای افرادی که کمردرد دارند

تشک‌های مخصوص کمردرد ویژگی‌هایی دارد که سبب تمایز آن‌ها با سایر تشک‌ها می‌شود که در ادامه بررسی می‌کنیم.

1:بهترین نوع تشک برای کمردرد: درجه سفتی

بهترین درجه نرمی و سفتی تشک بین 5 تا 7 می‌باشد که باعث پخش وزن شما در همه نقاط تشک می‌شود. همچنین تشک خوب برای کمردرد باید ستون فقرات شما را در حالت طبیعی خود حفظ کند.

2: بهترین نوع تشک برای کمردرد:تهویه هوا

تشک باید قابلیت تهویه هوا نیز داشته باشد تا باعث جلوگیری از تعریق در ناحیه کمر شما شود.

3: بهترین نوع تشک برای کمردرد:مواد

انتخاب مواد با کیفیت برای تشک مخصوص کمردرد، باعث می‌شود تشک به طور کامل از قوس‌های طبیعی ستون فقرات شما پشتیبانی کند، فشار را از نقاط حساس بدنتان دور کند و طول عمر مفید تشک نیز بیشتر شود در نهایت، به رهایی شما از درد و تجربه خوابی عمیق و آسوده کمک کند.

انواع تشک‌های مناسب کمردرد

تشک‌های مناسب کمردرد را در دو دسته بهترین تشک تخت برای کمردرد و بهترین تشک زمینی برای کمردرد تقسیم بندی کرده و هرکدام را کامل توضیح می‌دهیم.

بهترین تشک تختخواب برای کمردرد

تشک‌های تخت مخصوص کمردرد شامل چهار دسته فنری، اسفنجی، لاتکس و هیبریدی می‌شود که در ادامه به معرفی آن‌ها و مزایا و معایب هر کدام می‌پردازیم.

بهترین نوع تشک‌های فنری برای کمردرد

تشک‌های فنری مناسب کمردرد جزء تشک‌های نسبتا سفت هستند که خود به دو دسته فنر متصل و فنر منفصل تقسیم می‌شوند.

بهترین تشک‌های فنری متصل مناسب کمردرد

در این تشک‌ها فنرها در امتداد هم می‌باشد و عمکلرد هرکدام روی یکدیگر تاثیر می‌گذارد. از مزایای آن می‌توان به سبکی تشک و حفظ ستون فقرات اشاره کرد. گود افتادن تشک در استفاده مستمر و لرزش ناشی از غلت زدن در تشک‌های دو نفره از معایب تشک‌های فنری متصل برای کمردرد است.

تشک‌های فنری منفصل برای کمردرد

فنر‌های این تشک‌ها در پاکت‌های جدا از هم می‌باشد و عمکلرد آن‌ها روی یکدیگر تاثیر نمی‌گذارد. علاوه بر دارا بودن مزیت حفظ ستون فقرات در حالت اصلی خود، کنترل اختلاف وزن در تشک‌های دونفره نیز از مزایای این تشک است. از معایب آن می‌توان به وزن بیشتر آن نسبت به تشک‌های فنر متصل برای کمردرد اشاره کرد.

برند نفیس با تولید انواع تشک‌های فنر منفصل و متصل با لایه‌های اسفنج و ترموفلت و میزان سفتی متفاوت، بهترین گزینه برای خرید تشک مناسب کمردرد می‌باشد.

تشک‌های اسفنجی برای کمردرد

تشک‌های اسفنجی از فوم ویسکوز ساخته شده و جزء تشک‌های نرم برای کمردرد محسوب می‌شود. مزایای تشک‌های اسفنجی مناسب کمردرد شامل تطبیق فرم تشک و بدن و وزن سبک آن می‌شود. از معایب این تشک‌ها نیز می‌توان به عدم تهویه مناسب و گرم شدن تشک در طول استراحت اشاره کرد.

تشک‌های لاتکس برای کمردرد

در تولید تشک‌های لاتکس از صمخ کائوچو استفاده می‌شود که خاصیت ارتجاعی دارد. مزیت تشک‌های لاتکس برای کمردرد، شکل گرفتن تشک طبق فرم بدن است. عیب بزرگ این تشک‌ها، قیمت بسیار بالای آن است.

تشک‌های هیبریدی مناسب کمردرد

بهترین نوع تشک برای کمردرد

بهترین نوع تشک برای کمردرد

تشک‌های هیبریدی گزینه مناسبی برای کمردرد هستند چون همزمان مزیت‌های تشک‌های فنری، اسفنجی و لاتکس را دارا می‌باشند. این تشک‌ها سفتی و نرمی متوسط دارند و می‌توانند فرم ستون فقرات شما را به خوبی حفظ کنند. از معایب آن می‌توان به قیمت بالای این تشک‌ها و وزن بالای آن‌ها اشاره کرد.

بهترین نوع تشک زمینی برای کمردرد

تشک‌های زمینی یکی از گزینه‌های مناسب برای افرادی هست که عادت به خوابیدن روی زمین دارند یا افرادی که می‌خواهند هزینه کمتری برای خرید یک تشک مناسب انجام دهند.

تاپر پد هوشمند نفیس علاوه بر طبی بودن، قیمت مناسبی دارد و برای تشک زمینی طبی گزینه بسیار مناسبی است.

نکاتی انتخاب تشک مناسب کمردرد

علاوه بر ویژگی‌های گفته شده باید موارد زیر را نیز در نظر داشته باشید.

ابعاد تشک مخصوص درد کمر

تشک باید به اندازه ای باشد که تمام بدن روی تشک قرار بگیرد تا باعث فشار به ستون فقرات نشود و فضای کافی برای غلت زدن در طول شب نیز باشد. مثلا برای قد تا 170 سانت در تشک‌های تک نفره ابعاد 90 در 200 سانتی‌متر و برای تشک‌های دونفره 140 در 200 سانتی‌متر مناسب است. همچنین برای قد بیش از 185 سانت در تشک‌های یک نفره ابعاد 120 در 200 سانتی‌متر و در تشک‌های دونفره 180 در 200 سانتی‌متر مناسب می‌باشند

ضمانتنامه تشک مناسب درد کمر

تشک خوب برای کمردرد باید ضمانتنامه برای پارگی، فرورفتگی و خرابی فوم یا فنرها داشته باشد.

مهلت تست تشک برای کمردرد

شرکت تولید کننده باید به شما مهلت تست دهد تا از مناسب بودن تشک برای خود مطمئن شوید.

ما در برند نفیس برای تمام تشک‌ها، مهلت تست 2هفته ای برای شما قرار داده ایم و در صورت عدم رضایت از انتخاب خود می‌توانید تشک را مرجوع کنید.

ارسال رایگان تشک مخصوص کمردرد

ممکن است شرکت تولید کننده با شما فاصله بسیار داشته باشد. در اینصورت ممکن است هزینه زیادی به شما تحمیل شود.

برند نفیس تمام محصولات را به صورت رایگان به سراسر کشور برای تمام مشتریان عزیز خود ارسال می‌نماید.

راهکارهایی که به تسکین دردکمر شما کمک می‌کند

در نظر داشته باشید راهکارهایی مانند ورزش‌های سبک، کاهش وزن، آب درمانی و فیزیوتراپی می‌تواند به تسکین درد شما کمک بسیار کند. در انجام این کارها حتما با پزشک متخصص مشورت کنید.

جمع بندی بهترین نوع تشک برای کمردرد

استفاده از تشک مناسب تاثیر زیادی در کاهش کمردرد دارد. اما تشک مناسب برای شما بر اساس ویژگی های بدنی و سلایق شخصی متفاوت از دیگران است. ما در نفیس با ارائه مشاوره رایگان به شما کمک میکنیم بهترین نوع تشک مناسب کمردرد را انتخاب نمایید. علاوه بر این با ارئه مهلت تست 2هفته ای خیال شما را از بابت یک انتخاب خوب راحت میکنیم. شرایط اقساطی ویژه نیز از دیگر مزیت های خرید مستقیم از کارخانه نفیس میباشد.

منابع

ncbi.nlm.nih.gov

wikipedia.org

سبد خرید
فروشگاه
حساب کاربری من