معرفی جدیدترین مدل های تشک

جدیدترین مدل های تشک

در این مقاله قصد داریم در مورد جدیدترین مدل‌های تشک، مطالبی را عنوان کنیم. امروزه تنوع محصولات مختلف، افزایش چشم گیری پیدا کرده است. تشک‌ها هم از این قاعده مستثنی نبوده اند و اگر سری به بازار تشک بزنید و یا به صورت اینترنتی، قصد خرید تشک را داشته باشید متوجه تنوع بسیار زیاد آن ها خواهید شد.

آن قدر تنوع مدل‌های تشک زیاد است و متاسفانه تعداد تشک های تقلبی و غیر استاندارد به میزانی در بازار افزایش پیدا کرده است که انتخاب و خرید یک تشک برای بسیاری از افراد، تبدیل به کار سختی می‌شود. به همین دلیل در این مقاله ابتدا مشکلات عدم استفاده از تشک های جدید و استاندارد را بررسی می کنیم. سپس در مورد ویژگی های یک تشک خوب و مد روز صحبت می‌کنیم و پس از آن هم جدیدترین مدل‌های تشک را به شما معرفی می کنیم تا شما راحت تر بتوانید اقدام به خرید یک تشک مناسب برای خود کنید.

جدیدترین مدل های تشک

مشکلات عدم استفاده از جدیدترین مدل های تشک

در صورتی که قصد خرید تشک را دارید باید به این نکته دقت کنید که انتخاب تشک می‌تواند تاثیر بسزایی در سلامتی جسمی شما داشته باشد. فراموش نکنید که انسان چیزی حدود یک سوم و یا حتی بیشتر از یک سوم از طول شبانه روز را بر روی تشک است. در صورتی که از یک تشک نامناسب استفاده کنید، سیستم خواب شما به هم می ریزد و احتمال ابتلا به بیماری هایی مانند کمر درد و گردن درد و آرتروز و دیسک کمر در شما افزایش پیدا می کند.

 

ویژگی های جدیدترین مدل های تشک

اگر قصد خرید تشک جدید را دارید بهتر است به سمت خرید مواردی بروید که کمی هم حالت طبی داشته باشند و صرفاً راحتی را ملاک قرار ندهید. متاسفانه بسیاری از افراد در هنگام خرید تشک فقط به نرم بودن آن فکر می‌کنند و تشکی را خریداری می‌کنند که خیلی نرم است. استفاده از این نوع تشک‌ها شاید در چند روز اول لذت بخش باشد ولی پس از مدتی، شما دیگر با خوابیدن بر روی آنها احساس راحتی نخواهید داشت.

مورد دیگری که در هنگام خرید جدیدترین مدل های تشک باید مورد توجه قرار دهید خدمات پس از فروش و گارانتی آن است. حتماً تشکی را خریداری کنید که دارای گارانتی باشد. مورد بعدی که یک تشک خوب حتماً باید داشته باشد تحمل وزن زیاد است. بعضی از تشک‌ها همه فاکتورهای یک تشک خوب را دارند ولی نمی‌توانند وزن زیادی را تحمل کنند. این یک نقطه ضعف برای تشک به حساب می‌آید.

 

معرفی جدیدترین مدل های تشک

در ادامه مقاله، ما سعی می‌کنیم مدل‌هایی را به شما معرفی کنیم که این سه فاکتوری که در بالا عنوان کردیم را داشته باشند. یعنی هم حالت طبی داشته باشند، هم خدمات پس از فروش و گارانتی داشته باشند و هم این که وزن زیادی را بتوانند تحمل کنند. مدل‌های جدید تشک، عبارت هستند از:

1.    تشک خوشخواب مدل ام بی ام پلاس سی کویر

تشک خوشخواب مدل ام بی ام پلاس سی کویر یکی از انواع تشک‌های محبوب و پرطرفدار و جدید می‌باشد که جزء تشک‌های طبی فنری طبقه ‌بندی می‌شود. فنر مورد استفاده در تشک خوش خواب از نوع فنر منفصل است. اگر بخواهیم سفتی و نرمی تشک خوش خواب را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که این نوع تشک نه خیلی نرم هست و نه خیلی سفت. بنابراین هم از لحاظ راحتی، وضعیت مناسبی دارد و هم از کمر و گردن و ستون فقرات افراد، حفاظت و پشتیبانی می‌کند.

در درون تشک خوش خواب مدل ام بی ام پلاس سی کویر، یک فیلتر هوا مورد استفاده قرار گرفته است که همین وسیله  موجب می‌شود که هوا درون تشک در جریان باشد و جلوی رشد قارچ ها و باکتری‌ها و غیره را در تشک می‌گیرد. از سوی دیگر همین فیلتر هوا اجازه نمی‌دهد که درون تشک، رطوبت ایجاد شود. این نوع تشک دارای ۷ سال گارانتی می‌باشد و شما می‌توانید بدون استرس از آن استفاده کنید. از سوی دیگر تشک خوشخواب مدل ام بی ام پلاس سی کویر می‌تواند تا ۱۵۰ کیلوگرم وزن را تحمل کند. بنابراین این نوع تشک تقریباً برای همه افراد جامعه مناسب است مگر برای افرادی که واقعاً وزن آنها غیر عادی است.

جدیدترین مدل های تشک

2.    تشک اونر مدل  oneer 5-Stars

این نوع تشک هم یک نوع تشک طبی فنری به حساب می‌آید و خوشبختانه اصول ارگونومیک در آن رعایت شده است. ویژگی خاص این نوع تشک، دو حالته بودن آن است. همچنین ارتفاع تشک اونر مدل  oneer 5-  Starsبرابر با 37 سانتی ‌متر است. سایر ویژگی‌های این نوع تشک عبارت هستند از:

  1. تحمل وزن تا ۱۴۰ کیلوگرم
  2. دارا بودن ویژگی آنتی باکتریال و آنتی استرس که باعث می‌شود آسایش زیادی برای افرادی که بر روی آن دراز می‌کشند، فراهم شود.
  3. دارا بودن سیستم تنفس هوا به منظور جلوگیری از عرق کردن افرادی که بر روی آن دراز می‌کشند.
  4. داشتن ۹ سال گارانتی و خدمات پس از فروش رایگان
  5. دارا بودن دو پد آسایش بخش در یک سمت از تشک
  6. دارا بودن پارچه گرد بافت که خاصیت ضد حساسیت دارد.

 

3.    تشک اونر مدل oneer Energy

این نوع تشک که یک نوع تشک طبی فنری به حساب می‌آید، یک تشک بسیار راحت است. در یک سمت از تشک اونر مدل oneer Energy، از اسفنج مموری فوم بهره گرفته شده است. این اسفنج مموری فوم، حالت بدن شما را به خود می‌گیرد و موجب می‌گردد که شما با لذت بسیار زیادی بر روی این تشک بخوابید. در سمت دیگر تشک اونر مدل oneer Energy، اسفنج یورولوکس به کار رفته است. همین امر موجب شده است که سمت دیگر تشک، سفت ‌تر از سمت مموری دار تشک باشد. در ادامه دیگر ویژگی‌های تشک اونر مدل oneer Energy را می‌آوریم:

  1. ارتفاع این نوع تشک برابر با ۳۲ سانتی‌ متر است.
  2. این نوع تشک ۹ سال خدمات پس از فروش رایگان دارد.
  3. این نوع تشک دارای آپشن های مموری و آنتی استرس است.
  4. همان طور که در بالا هم عنوان کردیم دو طرف این تشک دارای درجه نرمی سفتی متفاوتی هستند. درجه نرمی سفتی این تشک در یک طرف برابر با 5 و در سمت دیگر برابر با ۶ است.
صابر شریعت
ارسال دیدگاه