• هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

ALT تصویر

درباره ما

  /  درباره ما

شب خوبی داشته باشید

واحد صنعتی نفیس (تکنو صنعت قمی) از سال ۱۳۷۷ وارد عرصه تولید دستگاه ها و مواد اولیه تشک شد و  تشک پیشگام خواب نفیس نیز، تولید و ارسال محصولات به سراسر کشور را از سال ۱۳۸۱ شروع کرد. در سال ۱۳۹۳ این دو مجموعه به مدیریت آقای سید خلیل سید زاده (کار آفرین برتر در سال ۱۳۹۲) با یک دیگر ادغام شده و تشک نفیس متولد شد.  تشک نفیس تا کنون تامین کننده بیش از ۱۸۰ شرکت تولیدی تشک بوده است و دارای خط تولید کامل از تولید فنر تشک تا بسته بندی نهایی در ۴ سوله مجزا واقع در جاده قدیم تهران – قم ، شهرک صنعتی شکوهیه می باشد. محصولات مجموعه نفیس به دلیل کارایی حاصل از تجربه، دانش و نیروی کار متخصص و خلاق علاوه بر کیفیت تولید و طراحی، از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

در مجموعه نفیس ما یک ماموریت ساده داریم:
به مشتریان، شرکا و نمایندگی هایمان کمک کنیم تا شب خوبی داشته باشند.

نشان اعتماد الکترونیکی

وبسایت فروشگاهی تشک نفیس، با دریافت نمـاد اعتمـــــاد الکتـرونیـکی کسب و کارهای اینترنتی سعی در ایجاد فضایی امن برای خرید مشتریان خود دارد.

همچنین لازم به ذکر است که صاحب امتیاز این نماد آقای سید خلیل سیدزاده مدیر مجموعه تشک نفیس با بیش از ۲۰ سال سابقه تولید انواع تشک های فنری و طبی فنری می باشد.

خدمات آنلاین ما

وبسایت فروشگاهی  تشک نفیس، شامل دو دسته از مشتریان و متقاضیان صنعت تشک می باشد. دسته اول تولید کنندگانی است که در این حرفه مشغول به کار هستند و برای تهیه مواد اولیه و دستگاه ها و تجهیزات تولید تشک، متقاضی محصولات تشک نفیس می باشند. دسته دوم نیز مصرف کنندگان نهایی هستند که از محصولات آماده ای همچون تشک ها، پد ها و … استفاده می نمایند.

برای تمامی مشتریان عزیز، در وب سایت امکان خرید آنلاین و تحویل به موقع و سریع فراهم می باشد، همچنین برای محصولاتی که ممکن به خرید آنلاین نیستند (به صورت متراژی و یا دستگاه های بزرگ اندازه) امکان تکمیل فرم سفارش فراهم شده است و پس از تکمیل فرم مربوطه، تیم پشتیبانی تا حداکثر ۴۸ ساعت کاری، برای پیگیری سفارش با ایشان تماس می گیرند.

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور

بازیابی رمز عبور

تایید شماره تلفن همراه