• هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

ALT تصویر

قوانین و مقررات

  /  قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

استفاده از فروشگاه اینترنتی تشک نفیس به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

توجه داشته باشید کلیه اصول و قوانین، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، در سایت ، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۱) ثبت سفارش:

کاربران عزیز، پس از انتخاب محصول مورد نظر خود، باید برای ثبت سفارش آنلاین آن اقدام نمایند. این فرایند شامل وارد نمودن اطلاعات حساب کاربری (در صورت عدم ثبت نام قبلی)، مشخص نمودن روش ارسال کالا و آدرس محل ارسال می باشد.

تمامی اطلاعات کاربران، نزد سایت تشک نفیس محفوظ می ماند. در همین راستا کاربران باید در وارد نمودن اطلاعات ذکر شده دقت کافی داشته باشند. چرا که در صورت بروز خطای ناشی از آن، مسئولیت آن بر عهده خود مشتری می باشد.

 

۲) دریافت سفارشات:

کلیه محصولات سفارش داده شده توسط مشتریان، پیش از ارسال بررسی و کنترل شده و بعد از اطمینان از صحت محصول اقدام به ارسال می شود. مشتریان در صورت مشکل دار بودن محصول، در روز دریافت باید این موضوع را ازطریق شماره تماس ۳۳۳۴۲۶۰۹-۰۲۵ اطلاع رسانی نمایند.

 

۳) روش های ارسال:

ارسال محصولات تنها به روش باربری انجام میگیرد، همچنین هزینه ارسال به صورت پس کرایه محاسبه و توسط شخص مشتری، زمان دریافت کالا پرداخته می شود.

همچنین کاربران می توانند از صفحه تماس با ما، نظرات و پیشنهادات خود را با ما مطرح کنند.

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور

بازیابی رمز عبور

تایید شماره تلفن همراه