به فروشگاه اینترنتی تشک نفیس خوش آمدید...😊
نرم‌ ترین تشک خوشخواب جهان

فهرست مطالب

نرم‌ ترین تشک خوشخواب جهان

نرمی و سفتی تشک مسئله‌ای نسبی و از نظر افراد باهم تفاوت دارد. در این مقاله با بررسی مواد تشکیل دهنده نرم‌ترین تشک جهان، به معرفی این تشک می‌پردازیم. همچنین مزایا و معایب نرم‌ترین تشک را کنارهم آورده و معین می‌کنیم تشک نرم برای چه کسانی مناسب نخواهد بود.

مواد تشکیل دهنده تشک نرم

برای نرم شدن تشک از موادی مانند مموری فوم، فنر، لاتکس و ابر استفاده می‌شود که هر کدام را کامل معرفی می‌کنیم.

مموری فوم در تشک نرم

نرم ترن تشک جهان

مموری فوم در نرم ترین تشک خوشخواب دنیا

بدون شک، یکی از موادی که نرمی بسیاری را ایجاد می‌کند، فوم مموری است. این ماده شگفت انگیز با قابلیت انطباق‌پذیری منحصر به فرد خود، به فرم بدن شخص در می‌آید و نقاط فشار را حذف می‌کند. غوطه ور شدن در آغوش یک تشک تمام مموری فوم، حس بی وزنی و آرامش مطلق را فراهم می‌کند.

تشک‌های نرم و فنر

فنر یکی دیگر از گزینه‌ها برای نرم کردن تشک می‌باشد. هرچه فنرها قطر کمتری داشته باشند، نرمی بیشتری به تشک می‌دهند. فنرهای میکرو کمترین قطر و بیشترین نرمی را در بین فنرها دارند.

لاتکس در تشک‌های نرم

لاتکس، ماده ای طبیعی و تهویه پذیر، با خاصیت ارتجاعی بالا، نرمی و پشتیبانی مناسبی را ارائه می‌دهد. این ماده به دلیل ساختار سلولی باز خود، گردش هوا را در تشک تسهیل می‌کند.

تشک نرم با ابر

نرمترین تشک دنیا

نرم ترین تشک خوشخواب با ابر

در گذشته، ابر به عنوان ماده‌ای سنتی در تشک‌ها به کار می‌رفت. با وجود نرمی و لطافت، ابر به مرور زمان خاصیت خود را از دست می‌دهد و شکل خود را حفظ نمی‌کند. به همین دلیل، امروزه استفاده از ابر در تشک‌های مدرن کمتر شده است.

مقایسه نرمی تشک‌ها با هر ماده

با توجه به موادی که گفته شد، تشک‌هایی با استفاده از یک یا چند مورد از آن‌ها تولید می‌شود که به مقایسه هر کدام میپردازیم.

تشک‌های نرم تمام مموری فوم

نرم ترین تشک دنیا با مموری فوم

نرم ترین تشک خوشخواب دنیا با مموری فوم

این دسته از تشک‌ها، که به طور کامل از فوم مموری با تراکم بالا ساخته شده اند، نرمی و انعطاف پذیری بی نظیری را ارائه می‌دهند. این نوع بیشترین نرمی را در مقابل سایر رقبا دارد.

تشک‌های نرم با ترکیب مموری فوم و لاتکس

این نوع تشک‌ها، از مزایای هر دو ماده مموری فوم و لاتکس بهره می‌برند. لایه‌های مموری، نرمی و انطباق پذیری را به ارمغان می‌آورند، در حالی که لایه‌های لاتکس، پشتیبانی و تهویه تقریبا مناسبی را ارائه می‌دهند. این نوع تشک‌ها بعد از تشک‌های تمام مموری فوم نرم‌ترین تشک‌ها می‌باشند.

تشک‌های نرم با ترکیب مموری فوم و فنر

نرم ترین تشک با ترکیب مموری فوم و فنر

نرم ترین تشک خوشخواب با ترکیب مموری فوم و فنر

در تشک‌های ترکیبی مموری فوم و فنر به این صورت است که فنر در هسته تشک قرار گرفته و لایه‌های مموری فوم روی فنرها تعبیه می‌شوند. این تشک‌ها رتبه سوم نرمی را در میان رقبا دارند.

مزایای نرم‌ترین تشک خوشخواب

تشک‌های نرم با خاصیت انعطاف پذیری بالایی که دارند، احساس راحتی و آرامش زیادی را برای شما فراهم می‌کنند. همچنین این آرامش و راحتی باعث بهبود کیفیت خواب و کاهش استرس و اضطراب می‌شود.

معایب نرم‌ترین تشک خوشخواب

تشک‌های نرم در کنار مزایایی که دارند، معایبی چون عدم حفظ مناسب تراز ستون فقرات، قیمت بالا (در مدل‌های مموری فوم و لاتکس)، عدم تهویه مطلوب و عمر نسبتا پایین دارند.

نرم‌ترین تشک دنیا مناسب چه کسانی نیست؟

با توجه به معایبی که برای تشک‌های نرم گفته شد، این تشک‌ها برای افراد زیر مناسب نخواهند بود:

– افراد مبتلا به کمردرد و عارضه‌های کمری مانند دیسک کمر

– افراد حساس به گرما یا اصطلاحا “گرمایی”

– افراد سنگین وزن (بالای 90 کیلوگرم)

– بانوان باردار

معرفی نرم‌ترین تشک نفیس

برند نفیس انواع تشک‌ها را با درجات سفتی متنوع تولید می‌کند. نرم‌ترین محصولات نفیس، تشک‌های نیلوفر A و B با درجه سفتی 4 هستند. همچنین اگر تشک نرم‌تری می‌خواهید، کارخانه نفیس تشک با درجه سفتی دلخواهتان را تولید می‌کند.

جمع بندی نرم ترین تشک خوشخواب

پرکاربردترین مواد برای نرم کردن تشک و انواع آن‌ها را شناختید. در انتخاب نرم‌ترین تشک جهان به شرایط خود دقت کنید. شما می‌توانید تشک نرم مورد نظر خود را از محصولات نفیس انتخاب و یا با سفارشی سازی درجه سفتی و متریال، تشک مناسب خود را به صورت رایگان در سراسر کشور تحویل بگیرید. همچنین می‌توانید تشک‌های نفیس را به صورت اقساطی (بدون افزایش قیمت نسبت به نقدی) و مهلت تست 2 هفته‌ای (با شرایط مرجوعی یا تعویض در صورت عدم رضایت) نیز تهیه کنید.

 

منابع:

sleepopolis.com

forbes.com

 

سبد خرید
فروشگاه
حساب کاربری من