اخبار, وبلاگ

نمایندگی تشک نفیس در شرق تهران

نمایندگی تشک شرق تهران

شما می توانید با ورود به فروشگاه آنلاین نفیس (نمایندگی تشک در شرق تهران) به نشانی www.nafismattress.com و مشاهده محصولات ضمن انتخاب محصول و نهایی کردن خرید خود به اطلاعات تکمیلی محصولات دسترسی داشته باشید. یا با شماره 09120774226 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان و تخصصی کارشناسان فروش با تجربه شرکت نفیس استفاده نمایید.

ما در فروشگاه نفیس امکان خرید تشک در سایزها و ابعاد مختلف را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم. از طریق این فرم مشخصات خود را وارد کنید و ما تشک مورد نظرتان را بصورت آنلاین بشما معرفی می کنیم

مزیت های خرید آنلاین از نمایندگی تشک در شرق تهران

خرید تشک بصورت آنلاین از نمایندگی تشک در شرق تهران می‌ تواند مزیت های زیر را داشته باشد:

۱. آسانی و راحتی: خرید آنلاین تشک به شما این امکان را خواهد داد که به راحتی و بدون نیاز به رفتن به فروشگاه‌ های فیزیکی و صرف وقت در ترافیک، تشک مورد نظر خود را سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید.

۲. گزینه‌ های متنوع تر: در فروشگاه‌ های آنلاین می‌ توانید از تنوع بیشتری در مدل‌ ها، اندازه‌ ها و انواع تشک‌ها بهره‌مند بشوید و تشکی را که به نیاز ها و سلیقه‌ تان می‌ خورد انتخاب کنید.

۳. تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه: فروشگاه‌ های آنلاین معمولا تخفیف‌ ها و پیشنهادات ویژه‌ای برای مشتریان خود دارند. از تخفیفات فصلی، تخفیف‌های روز و استفاده از کدهای تخفیف استفاده نموده و تشک مورد نظر را با بهترین قیمت تهیه فرمایید.

۴. نظرات و بازخورد مشتریان: می‌ توانید نظرات و بازخورد های دیگر مشتریان در مورد تشک‌ها را مطالعه کنید، که به شما در انتخاب بهتر کمک می‌کند و تشک مناسب نیاز های شما را انتخاب نمایید.

۵. راحتی و صرفه‌جویی در زمان: خرید آنلاین از خانه یا محل کار یا هر جای دیگر انجام می‌ شود که در زمان شما صرفه‌ جویی می‌کند و نیازی به تنظیم وقت خاصی ندارید.

۶. ارسال به محل مورد نظر شما: بعد از خرید تشک آنلاین امکان ارسال آن به محل مورد نظر شما وجود دارد. این اجازه را به شما می‌دهد تا از هزینه و زحمت حمل و نقل تشک بهره‌برداری کنید.

دسته‌ بندی بر اساس نوع اسکلت در نمایندگی تشک شرق تهران

 • تشک‌های طبی
 • تشک‌های فنر منفصل
 • تشک‌های فنر متصل

ابعاد تشک

 1. تشک  کودک ۷۰ در ۱۳۰ سانتیمتر
 2. تشک  کودک ۷۰ در ۱۳۵ سانتیمتر
 3. تشک  نوجوان ۸۰ در ۱۸۰ سانتیمتر
 4. تشک  یکنفره ۹۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 5. تشک  یکنفره ۱۰۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 6. تشک  یکنفره ۱۲۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 7. تشک  دونفره ۱۴۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 8. تشک  دونفره ۱۶۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 9. تشک دونفره ۱۸۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 10. تشک دونفره ۲۰۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 11. ساخت تشک سفارشی 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان هم اکنون با نمایندگی تشک نفیس در شرق تهران در تماس باشید.

 

تگ ها: خرید تشک در شرق تهران – نمایندگی تشک شرق تهران – شماره نمایندگی فروش تشک در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید